Інформація для читачів

Ми пропонуємо авторам реєструватися на сайті, щоб скористатись службою повідомлень цього журналу. Для реєстрації використайте посилання Зареєструватися у верхньому меню домашньої сторінки сайту журналу. У Вас буде можливість оперативно отримувати поштою сторінки змісту нових опублікованих випусків нашого видання та дозволите редакції відстежувати читацькі пріоритети та інтереси.

 

Політика відкритого доступу

Журнал «Науковий Часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін» підтримує Будапештську Ініціативу відкритого доступу (BOAI) до результатів наукових досліджень та архівування матеріалів на різних ресурсах.

Журнал  «Науковий Часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін» дотримується політики відкритого доступу. Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений в режимі реального часу на офіційному сайті журналу в розділі Архіви і на міжнародних інтернет ресурсах (в тому числі Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського , Google Scholar).

«Науковий Часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін» працює за ліцензією Creative Commons Attribution International (CC BY 4.0) Ця ліцензія дозволяє читати, розповсюджувати, завантажувати, копіювати, перероблювати цитувати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі.