Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів.

Керівництво для авторів

Для подання рукопису в Редколегію необхідно звернутися в Секретаріат збірника: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова: кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства (ауд.3-11). Адреса: вул. Тургенєвська 11, м. Київ 01054, Україна. Тел.: 38 044 4862050 (кафедра), e-mail: npu_music@ukr.net

Голова Редакційної колегії: ЩОЛОКОВА Ольга Пилипівна, професор, доктор педагогічних наук, зав. кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства, Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова

Вимоги та рекомендації щодо оформлення рукописів - https://sites.google.com/view/ch14-no25-inf/

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.